Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 27 grudnia 2016

Elnett - lakier gwiazd

L’oreal to paryska marka, która od dziesiątek lat towarzyszy kobietom na całym świecie. Kojarzona jest ona z kultowymi produktami, umiarkowanymi cenami oraz wysoką jakością. Często produkty L’oreal były stosowane przez największe gwiazdy oraz ich stylistów – dotyczy to także lakierów. Elnett to lakiery z długą tradycją, niestety w naszym kraju pojawiły się dopiero kilka lat temu. Co je wyróżnia? Są delikatne i lekkie, znikają po muśnięciu włosów szczotką, dlatego odpowiednie są do włosów zniszczonych lub gdy chcemy uzyskać naturalny i subtelny efekt utrwalenia. Lakier raczej niestety nie sprawdzi się przy skompikowanych utrwaleniach, gdzie musimy modelować włosy i np. je podtrzymać czy stworzyć z nich niebanalną kompozycję. 

 Dlatego, że nie skleja on włosów, wielokrotnie możemy w ciągu dnia zmieniać naszą fryzurę bez konieczności mycia i suszenia włosów. Jest to moim zdaniem największy atut produktu. Po rozczesaniu mamy gładkie włosy i zabawa z ich układaniem może zacząć się od nowa. To jeden z lakierów, który każda kobieta powinna wypróbować – zwłaszcza jeśli chodzi o osoby, które totalnie nie są przekonane do tego typu produktów. Elnett sprawi, że zmienią zdanie.

Kultowy lakier Elnett dostępny jest w kilku rodzajach oraz wariacjach. Ja ostatnio miałam okazję kupić Elnett DeLuxe bezzapachowy. W drogerii Iperfumy oprócz całej gamy produktów marki L’oreal, możemy znaleźć kilka rodzajów tego lakieru, dostosowanych do potrzeb różnych konsumentek.


Pierwsza rzecz, jaka wpada w oko to ciekawe opakowanie i ładna szata graficzna. Opakowanie ma kolor złoty, co jest dla nas pewnym synonimem luksusu. Na przodzie widzimy grafikę w postaci twarzy eleganckiej kobiety. Większe opakowanie mieści w sobie 300 ml lakieru, co starcza na dość długie używanie. 

Lakier posiada również blokadę, którą musimy usunąć, aby móc używać lakieru. Lakier rozpryskuje się delikatną mgiełką, a jej strumień jest dosyć lekki dlatego utrwalenie również nie jest sztuczne, włosy nadal pozostają miękkie mimo zastosowania lakieru. Nie skleja on również włosów. Produkt nadaje się dla alergików, ponieważ jego zapach nie jest intensywny, chemiczny a w dodatku lakier nie jest również perfumowany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...