Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

sobota, 19 listopada 2016

Maseczki z węglem aktywnym marki Bielenda

Dzisiejszy post poświęcę nowemu produktowi marki Bielenda, którego użycie sprawiło mi bardzo dużo radościJ I na pewno sprawi dużo radości Wam. Maseczki z zawartością węgla aktywnego bardzo zabawnie wyglądają na twarzy. 

Już samo zaciekawienie wzbudza opakowanie, z rysunkami węgla, w kolorze czarnym. Maseczka jest produktem jednorazowym, w foliowej saszetce, znajdziemy w niej 8  g maseczki. W obydwu przypadkach produkt dobrze rozprowadza i zmywa się ze skóry.

Wersja z glinką zieloną – dla cery mieszanej i tłustej

Bardzo dobrze się u mnie sprawdziła, w odpowiedni sposób się rozprowadza, nie powoduje podrażnień ale wysuszenia. Dobrze oczyszcza skórę, zwęża pory. Zapach również jest przyjemny i delikatny.

Wersja z algą chlorellą


Również dobrze się u mnie sprawdziła, lecz lepszy efekt zauważyłam po maseczce stricte dedykowanej dla mojej skóry (w sumie trudno się dziwić). Wersja z algą również dobrze oczyszcza, koi skórę i jej nie podrażnia.

zapraszam na stronę BIELENDA

1 komentarz:

  1. Słyszałam o nich dużo dobrego. Planuje wkrótce zakupić.
    Pozdrawiam serdecznie :)
    www.patrycjaguzek.pl

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...