Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 3 listopada 2016

Nauka kochania siebie - David Hamilton

Książka, która najbardziej przypadła mi do gustu to poradnik Nauka kochania siebie – od wybaczenia do pełnej akceptacji. Jest to poradnik autorstwa Davida Hamiltona, doktora nauk farmaceutycznych, który jednak na własnym przykładzie przeszedł trudną życiową drogę, jaką przechodzi każdy z nas.

Rodzimy się z pewnością siebie, dzieci są przekonane o własnej doskonałości, ale gubimy to poczucie wartości od wczesnego dzieciństwa – ma na to wpływ dom rodzinny, pewne uwarunkowania, przedszkole, szkoła, studia… 

Stres oraz niesprzyjające wydarzenia potrafią mocno zaburzyć samoocenę. Autor trafnie przedstawia wpływ stresu na organizm człowieka oraz na jego zdrowie – możemy dowiedzieć się jak stres manifestuje się w postaci chorób i schorzeń. Autor podaje jednak również sposoby jak sobie z nim radzić i powoli odzyskiwać pewność siebie.

Wyświetlanie Nauka-kochania-siebie.jpg

zapraszam na stronę Wydawnictwa
Tutaj możecie zobaczyć ksiązkę
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...