Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 4 listopada 2016

Uzdrawiająca metoda body calm

Wyświetlanie Uzdrawiajaca-metoda-Body-Calm.jpg

zapraszam na stronę WYDAWNICTWA
TUTAJ możecie zakupić książkę

Książka ‘Uzdrawiająca metoda Body Calm. System medytacyjny eliminujący stres, lęk i choroby’ autorstwa Sandy C. Newbigging, to książka odpowiednia dla każdej osoby w dobie dzisiejszych czasów, gdzie liczy się pęd, praca i jak największe zyski. 

Jest to powodem nieustannych problemów ze zdrowiem oraz w relacjach rodzinnych, ponieważ nie możemy opanować stresu. Sztuką jest na chwilę przystanąć i zastanowić się, czy aby na pewno jest to konieczne i potrzebne i jak można temu zapomnieć. Jesienne wieczory aż proszą się o sięgnięcie po tą pozycję przy dobrej herbacie.

 Autorka podaje w niej różnego rodzaju sposoby i rady które pomagają osiągnąć stan relaksu. Moim zdaniem pozycja napisana jest bardzo przystępnym i łatwym do przyswojenia językiem, a większość rad jest prostych do wykorzystania i pomaga poradzić sobie z problemami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...