Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

poniedziałek, 29 maja 2017

Piwny płyn od IPERFUMY

Piwo to moje paliwo, to popularny tekst nie tylko nastolatków oraz studentów… Wielkimi krokami zbliża się lato, dlatego po ten złoty napój sięga coraz większa rzesza koneserów. Letnie, ciepłe słońce wabi zmęczonych pracą ludzi do ogródków piwnych, gdzie mogą siedzieć razem, rozmawiać a przede wszystkim delektować się smakiem piwa. Dla wszystkich miłośników pojawił się produkt w postaci Płynu do kąpieli z pianą Bohemia Gifts & Cosmetics , który zapewni przyjemną atmosferę po pełnym napięć dniu – nie w postaci kufla, ale w wannie w formie relaksującej i odprężającej kąpieli. Możecie nabyć go w sklepie Iperfumy

Firma Bohemia z Czech oferuje ciekawe kosmetyki, które doskonale sprawdzą się jako prezent na wiele różnych okazji, kiedy potrzebujemy czegoś nietuzinkowego. Mogą być to imieniny chłopaka, narzeczonego, męża, urodziny, dzień ojca czy choćby osiemnastka. Możemy być pewni że nasz produkt wyróżni się na tle innych oraz wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Bo jak nie uśmiechnąć się na widok kosmetyku, który mamy ochotę wypić na pierwszy rzut oka? (mimo, że napis mówi, że nie jest to produkt spożywczy).

Tym co przyciąga uwagę na pierwszy rzut oka, zdecydowanie jest butelka – ma 500 ml, czyli tyle ile standardowe opakowanie piwa. Zrobiona jest z lekko grubszego plastiku i jest stabilna. Ciekawym akcentem jest oryginalna zatyczka – przypominająca zakrycie korka w droższych piwach albo w winach. Po jej zdarciu ukazuje się korek, przypominający ten od butelki od wody mineralnej. Sprawdza się on jednak całkiem dobrze.

Ciekawym akcentem są grafiki, które przywodzą na myśl etykietę prawdziwego piwa – u góry jest to napis „original ruda pivrnec”, a na środku w ramce z kwiatów chmielu znajduje się zabawny obrazek. Wanna, w niej kobieta, a za nią siedzący śmieszny pan z dwoma kuflami piwa oraz piwnym brzuszkiem. Rzecz jasna przedstawia to zadowolonych użytkowników produktu.


Płyn nieco swoim zapachem oddaje woń piwa, nie wysusza skóry oraz robi odpowiednią pianę w wannie. Na pewno jest ciekawym akcentem w kąpieli i warto go spróbować choćby ze względu na wydajność oraz cenę. Nie mniej ciekawa jest dwufazowa piana.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...