Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

poniedziałek, 29 maja 2017

Szampon Bohemia z zestawu Iperfumy

W dwóch poprzednich postach opisywałam kosmetyki, w których użyto chmielu jako roślinnego motywu aby wyprodukować produkty imitujące piwo. Ten złoty trunek ma wielu miłośników, dlatego ciekawe kosmetyki dobrze sprawdzą się jako prezent na ciekawe rocznice, urodziny czy dzień ojca, chłopaka. Obdarowani nimi mężczyźni będą radośni i na pewno w dobrym humorze, że udało Wam się znaleźć taki ciekawy produkt. Wzbudzi on na pewno zainteresowanieJ

Dlaczego szyszki chmielu mają tak wiele pozytywnych zastosowań? Podstawowym i najbardziej znanym jest oczywiście produkcja piw. Mało tego szyszki chmielu stosuje się od wieków w medycynie, zarówno ludowej jak i współczesnej. Szyszki chmielu często stosowane są jako składnik leków oraz herbatek na uspokojenie. Szyszki chmielu mają działanie uspokajające organizm.

Dzisiaj dla odmiany chciałabym Wam opisać produkt do pielęgnacji włosów – a jest to szampon piwny. Kiedyś, kiedy nie było na rynku kosmetyków, piwo oraz chmiel były stosowane jako płukanki do włosów, które miały je wzmocnić jak i podkreślić naturalny, piękny kolor. 

W dzisiejszych czasach wszystkie właściwości pielęgnacyjne chmielu możemy znaleźć w nowoczesnych i ciekawych kosmetykach Bohemia dostępnych w sklepie Iperfumy Czeska marka zadbała również o design, który zadowoli każdą osobę lubiącą śmieszne prezenty – na przedniej stronie opakowania możemy zauważyć śmiesznego pana myjącego się pod prysznicem i wylewającego na siebie piwo z butelki. A wszystko to w ozdobniej ramce z chmielu. Produkt zawiera 250 ml szamponu, a opakowanie jest wykonane z grubego plastiku, dzięki przeźroczystym ściankom widzimy, ile produktu nam zostało. Sam szampon ma kolor piwny, taki lekko zaparzonej herbaty. 

Zapach jest chmielowy, ale w kierunku słodkiego – bardzo ciekawy. Wystarczy niewielka ilość, aby dobrze umyć włosy – doskonale oczyszcza, nawet po zabiegu olejowania włosów. Dobrze się pieni, nie podraznia skóry oraz pozostawia delikatny, subtelny zapach na skórze głowy. Włosy są delikatne, dobrze się układają oraz przez długi czas wytrzymują nie przetłuszczone. Powiedziałabym, że ten produkt odpowiedni jest do każdego rodzaju oraz koloru włosów, ale szczególnie jasnych. Podsumowując – seria piwna bardzo mnie zaciekawiła. Produkt możemy nabyć samodzielnie, ale ja polecam go razem z Zestawem kosmetyków III. Bohemia Gifts & Cosmetics , w którym znajdziemy płyn do kąpieli (opisany w poprzednim poście) oraz mydło.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...