Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 31 stycznia 2016

Kompozycja maseł o zapachu waniliowym E-naturalne

zapraszam na stronę www.e-naturalne.pl

Kompozycja maseł o zapachu waniliowym to wspaniały produkt o charakterze naturalnym, który możemy łatwo wykonać w domu. Dzięki wykazowi składników, mamy pewność, że są naturalne i najlepsze dla naszej skóry.

 W dodatku samodzielne wykonanie kosmetyku to wspaniała zabawa. Tutaj co prawda było więcej pracy niż przy innych samodzielnie przygotowanych produktach, ale ta praca się opłaciła. Składniki mieszamy w kąpieli wodnej, oddzielając je do dwóch zlewek. W trzeciej zlewce znajduje się kolejna porcja składników. 

Później w określony sposób należy je zmieszać.

Gotowe masło ma bogatą konsystencję, ale nie jest też bardzo tłuste i nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy na skórze. Wbrew pozorom bardzo szybko i dobrze się rozsmarowuje oraz wchłania, pozostawiając skórę gładką i nawilżoną. W składzie znajdziemy olej kokosowy, masło z mango czy masło kakaowe, które stanowią bazę produktu, ze względu na swoje właściwości regeneracyjne oraz odżywcze dla skóry. 

Znajdziemy w nim także olej z awokado, który nawilża skórę.  Mleczko pszczele oraz proteiny zbożowe mają funkcje odżywcze i wspomagają komórki skóry. Wspaniały zapach waniliowy uprzyjemnia stosowanie produktu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...