Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 1 lipca 2016

Bupi - pianka dla dzieci

Kiedy chcemy zakupić produkt dla naszego dziecka, musimy wziąsć pod uwagę wiele czynników. Produkt taki musi być bezpieczny, posiadać odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa, a przez co być przystosowany do delikatnej skóry dziecka czy niemowlęcia. Również niewskazany jest chemiczny i mocny zapach, który może źle wpływać na niemowlę, a i budzić niechęć w przypadku starszych dzieci – dlatego też najczęściej produkty adresowane dla dzieci i niemowląt są albo bezzapachowe, lub z delikatną pudrową wonią lub wonią kwiatową np. rumianku. Taki zapach jest delikatny i zapewnia przyjemną kąpiel.


Jest to pianka do mycia marki Bupi Baby, która jest dostępna w drogerii internetowej IPERFUMY, która jest jednym dystrybutorem tej marki w Polsce. Są to niezwykle delikatne kosmetyki, z zawartością bezpiecznych składników, nadają się dla dzieci, niemowląt i także dla delikatnego futerka kota. Nie zawierają składników drażniących, jak np. Sodium Laureth Sulfate, którego powinniśmy się wystrzegać kupując preparaty do mycia szczególnie dla dzieci.  Pianka marki Bupi opakowana jest w plastikową buteleczkę o pojemności 250 ml, płyn zawiera specjalny spieniacz, dlatego gotowym produktem jest lekka pianka, która jest bardzo bezpieczna i delikatna dla skóry. Dodatkowo na opakowaniu pianki a także na innych opakowaniach jest przedstawiona sympatyczna żabka, która na pewno spodoba się dzieciom i będzie przyjazną rzeczą do łazienki. 

 Pianka nie pieni się zbyt mocno, dlatego jest bardzo dobra dla delikatnej skóry dziecka. Nie podrażnia jej oraz nie wysusza. Dokłądnie myje i umożliwa zapewnienie higieny u dziecka, dobrze oczyszcza skórę i nadaje się do mycia całego ciała – a również i włosów dziecka, ponieważ jest multifunkcyjny. Włosy nie są splątane i można je dobrze oraz szybko rozczesać, rozczesywanie włosów również nie jest bolesne i nieprzyejmne dla dziecka. Produkt marki Bupi zawiera w swoim składzie alantoinę, Wystarczy jedna pompka na kąpiel, którą należy rozmieszać  z wodą, ewentualnie dwie – dlatego produkt wystarczy nam na długo, i będzie na pewno odpowiednim dla naszego dziecka.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...