Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 1 lipca 2016

Nivea men dry impact

Wakacje to czas podróżowania i przemieszczania się, dlatego szukamy odpowiednich kosmetyków, które ułatwią nam życie w upałach i podczas nie do końca wygodnych warunków higienicznych. Jeśli wybieramy się w podróż camperem, lub pod namiot lub w inne dzikie zakątki – bardzo dobrym wyborem będą sprawdzone kosmetyki popularnych marek. Jedną z takich marek, która produkuje kosmetyki zarówno dla mężczyzn, kobiet jak i dzieci, jest już kultowa na całym świecie marka Nivea. Na pewno każdy mieszkaniec ziemi zna najpopularniejszy produkt, obecny na rynku od wielu lat krem Nivea – w niebieskim opakowaniu, tradycyjny, niedrogi krem który sprawdza się naprawdę w wielu okolicznościach. Dzisiaj jednak powiem Wam o męskim kosmetyku, który możecie polecić swoim facetom na długie wyprawy, lub  same ich w taki produkt wyposażyć.

Szeroki wybór kosmetyków Nivea znajdziecie w sklepie internetowym IPERFUMY. Wśród nich, na szczególną uwagę zasługuje dezodorant DryImpact Plus marki Nivea Men. Szata graficzna produktu jest charakterystyczna dla marki Nivea i wszystkich wyrobów Nivea Men – prosta i czytelna, ładnie prezentuje się na półce w łazience. Według producenta trwałość i wydajność ma wynosić 48 h – i zgadzam się, jest tak, ale dla zachowania warunków higieny lepiej korzystać z prysznica częściej. Technologia dryplus, zapewnia, ze pachy są suche a powstający pot jest szybko wysuszany co zapobiega powstawania morkych plam na koszulkach. Zawartość opakowania to 150 ml, produkt jest wydajny.

Moim zdaniem bardzo dużą zaletą jest multifunkcyjnośc – dezodorant ma tak ładny, ciekawy zapach, że nie trzeba dodatkowo stosować perfum. Ochrona przed potem i brzydkim jego zapachem jest zapewniona a do tego produkt ma ciekawy zapach, który może zastąpić perfumy. Dzięki temu nie musimy zabierać zbyt wielu produktów w podróż, ale możemy zadowolić się jednym jeśli chodzi o tzw. Zapach. Tak samo nie musimy używać już wody kolońskiej. Zapach jest delikatny, męski z lekko morską i oceaniczną nutą, dosyć długo utrzymuje się na ciele. Spray nie brudzi ubrań i nie pozostawia białych, niepożądanych śladów. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...