Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 3 sierpnia 2016

Tołpa Szampon Gardenia - IPERFUMY

Dzisiaj chciałabym dla odmiany przedstawić Wam produkt przeznaczony dla kobiet, i bardzo odpowiedni na tą porę roku – czyli lato. Latem nasze włosy narażone są na wiele szkodliwych czynników m.in. morską wodę pełną soli, często leżymy również na piasku a jego ziarenka przemieszczają się również we włosach jak i często są narażone na słońce, bezpośrednie działanie promieni słonecznych, które też nie działają najlepiej jak każda wysoka temperatura. Również korzystając z plaży bardzo często myjemy włosy. W takim wypadku przyda się dobry i naturalny szampon aby je wzmocnić i nawilżyć. Lato to czas, gdy powinniśmy szczególnie zadbać o włosy aby cieszyć się ich pięknym wyglądem czy witalnością przez resztę roku i zachować je w dobrej kondycji.

Ja wybrałam produkt marki Tołpa botanic – gardenia tahitańska, dostępny w sklepie IPERFUMY. Tołpa jest to ceniona polska marka produkująca kosmetyki na bazie składników naturalnych. W swojej ofercie ma kilkadziesiąt kosmetyków, dlatego każdy człowiek, niezależnie od płci czy grupy wiekowej a także potrzeb skóry czy włosów, wybierze tam coś odpowiedniego dla siebie. Kosmetyki są wysokiej jakości przy zachowaniu w miarę dobrej ceny – wiec stać na nie każdego.


Szampon znajduje się w 200 ml butelce z grubego plastiku, z wygodnym dozownikiem, a butelka zawiera potrzebne informacje oraz nowoczesną, ładnie skomponowaną etykietę. Produkt nie zawiera szkodliwych składników takich jak SLS, sztuczne barwniki, czy alergeny – może być stosowany w wypadku skóry wrażliwej. Nie podrażnia skóry głowy ani nie powoduje żadnego swędzenia czy dyskomfortu. Ma delikatny, przyjemny i subtelny zapach, dobrze rozporwadza się po skórze głowy i całkiem dobrze pieni. Minusem jest wydajność przy długich i bardzo długich włosach.

 Zapach pozostaje na włosach pewien czas po użyciu produktu i jest to duży atut – zapach jest niezwykle przyjemny i kojący. Szampon nie pozostawia suchych włosów, przy długotrwałym stosowaniu mamy widoczny efekt nawilżenia jak i włosy mają większą objętość, są bardziej puszyste i lepiej się układają. Same plusy. Również łatwiej jest je rozczesać czy układać, modelować. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...