Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 3 sierpnia 2016

FITOMED - SERUM LUKRECJA GŁADKA

Z najnowszych produktów marki Fitomed, producenta kosmetyków naturalnych, zachwyciło mnie serum do twarzy Lukrecja Gładka. Produkty typu serum stworzone na bazie nie olejowej idealnie sprawdzą się latem, gdy skóra wymaga odżywienia, a jednocześnie nie może być obciążona i tłusta. 
Serum ma konsystencję wodną, dlatego dobrze się rozprowadza, wchłania oraz nie pozostawia żadnej wartswy zwłaszcza tłustej. Dlatego jest bardzo odpowiedni pod makijaż. Odżywia skórę i chroni, a również nie wpływa negatywnie na nakładane kolejno kosmetyki kolorowe. Makijaż dobrze się na nim trzyma.

Produkt dedykowany jest dla skóry mieszanej i ma funkcje nawilżająco – wygładzające skórę.  Tak wynika z zapewnień producenta. Czy zostały one spełnione? Dla mnie tak. Produkt ma delikatną, płynną konsystencję (na tyle gęstą aby się nie rozlewał i na tyle rzadką aby dobrze go rozprowadzić po skórze, i sprawić aby się wchłonął). To sprawia, że szybko, zaraz po zastosowaniu mamy wrażenie nawilżonej oraz gładkiej skóry, przygotowanej do snu lub pod makijaż. Zapach produktu jest delikatnie ziołowy, roślinny i chyba zapewnia go ekstrakt z lukrecji gładkiej.

Po dłuższym i systematycznym stosowaniu np. około 4 tygodni możemy zauważyć wizualną poprawę stanu twarzy, i stwierdzić, że jest mniej odwodniona. 

W składzie najważniejszą rolę pełni lukrecja gładka, len oraz aralia. Znajdziemy w nim także kwas hialuronowy, składnik powszechnie stosowany aby utrzymać odpowiednie nawilżenie komórek stosowanych. Oprócz tego woda różana o wielu właściwościach dobroczynnych, olejek cytrynowy oraz pantenol który łagodzi wszelkie podrażnienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...