Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 3 sierpnia 2016

UZDRAWIANIE KOMÓRKOWE - BARBARA WREN

Kolejna z książek to „Uzdrawianie komórkowe” autorstwa Barbary Wren. Autorka jest badaczką metod leczenia medycyny chińskiej jak i założycielką College of Natural Nutrition. Bardzo wiele czasu poświęciła nad badaniami nad wodą oraz jej właściwościami i wpływem na ciało człowieka. Niezmiernie ciekawe jest nawiązanie do badań nad właściwościami wody dr Masaru Emotu, który badał wibracje cząsteczek wody i wpływ na nie. W kolejnym rozdziale poruszony jest temat cyklów jakie zachodzą w każdym organizmie za sprawą wszechświata i pór roku – dostosowanie się do nich pozwoli naszemu organizmowi lepiej funkcjonować oraz czerpać wiele korzyści z natury. Autorka podkreśla, jak ważne jest nawiązanie do medycyny chińskiej która patrzy na człowieka jako na całość oraz zachęca go do integracji z naturą i wszechświatem, oraz czerpaniem jego bogactw. 

Chiński uzdrowiciel jest w stanie wykryć chorobę nawet na 2 lata przed jej wystąpieniem, ponieważ jest wyczulony na pewnego rodzaju sygnały. Autorka uczy nas, w jaki sposób możemy sami wstępnie siebie zdiagnozować i stwierdzić, że w naszym ciele dzieje się coś nieprawidłowego.

http://www.studioastro.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...