Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 3 sierpnia 2016

ELSEVE FIBRALOGY - IPERFUMY


Odżywka z serii Elseve fibralogyDouble Elixir jest dostępna na stronie IPERFUMY. Z tego co wiem, nie ma jej na naszym polskim rynku oraz w rodzimych drogeriach, ale na szczęście IPERFUMY ją oferują w formie produktu dedykowanego na czeski rynek. Niestety nie jest ona dostępna w Polskiej wersji dlatego bardzo szkoda. 

Ale jak wiecie konkretne produkty i serie różnią się między krajami mimo tego samego producenta. Pod uwagę przy kreowaniu nowych produktów bada się trendy i wybory konsumenckie na danym rynku i na tej podstawie wybiera, jakie produkty spełnią oczekiwania największej liczby klientów. Dlatego produkty na poszczególnych rynkach różnią się. Jednak dzięki drogerii Iperfumy mamy dostęp do wielu niedostępnych na Polskim rynku kosmetyków co jest niebywałym atutem.

Produkt znajduje się w 200 ml buteleczce z grubego plastiku, i opakowanie jest przeźroczyste przez co zawsze możemy kontrolować ilość produktu jaka w buteleczce nam pozostała. Butelka jest stabilna i ładnie prezentuje się na szafce. Produkt, przez swoje bardzo łatwe i szybkie zastosowanie idealnie nada się na wakacje do podróżnej torebki – nie musimy marnować wiele czasu aby używać odżywki do spłukiwania. Wystarczy jedynie umyć włosy, wysuszyć je i podczas moelowania można użyć tej oto odżywki w sprayu.

 Produkt ma bardzo ciekawą formę dwóch cieczy, które są rozdzielone – jedna część jest bardziej oleista, a druga bardziej wodnista. Mają kolory niebieski i biały. Przed użyciem najlepiej wstrząsnąć opakowaniem aby obydwie fazy ze sobą się mieszały. Produkt aplikujemy na mokre włosy, delikatnie je opryskijąć. Dozownik nie zacina się i zapewnia dobre dozowanie. Produkt ma bardzo lekką konsystencję i nie obciąża włosów, dobrze się na nich rozprowadza. Zapach jest bardzo delikatny i przyjemny, charakterystyczny dla całej serii kosmetyków Fibralogy, którą bardzo lubię za jej działanie na włosy. A jak wiemy zawsze stosowanie całej serii tych samych i skomponowanych ze sobą produktów jest najlepsze i daje najpewniejsze rezultaty. Produkt nie tłuści włosów, nie obciąża ich – ma lekką konsystencję. Włosy zdecydowanie łatwiej jest rozczesać oraz mają ładny blask.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...