Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 1 lipca 2016

Max factor - tusz do rzęs.

Temat pięknych rzęs jest zawsze na topie – nawet w czasie lata, gdy makijaż jest delikatniejszy niż zwykle, nie zawsze stosujemy podkład czy wszystkie kosmetyki zazwyczaj stosowane, tusz do rzęs jest niezbędnikiem. Zwłaszcza w letnich okolicznościach ważne jest, aby był to produkt bezpieczny dla naszych oczu, zwłaszcza w przypadku alergii. Ciepło czy woda mogą powodować rozmazywanie się tuszu a więc i podrażnienia oczu.

Max Factor to jedna z najpopularniejszych i najlepszych marek kosmetycznych na świecie. Powstała w Hollywod, była wybierana przez największe gwiazdy, ale poprzez dobrą dostępność np. drogeria Iperfumy oraz średnich cen – jest osiągalna dla każdej kobiety oraz nie nadszarpuje jej budżetu. Dzisiaj polecę coś szczególnie dla brunetek i kobiet z jaśniejszą karnacją, oraz takich, które nie lubią czerni jako koloru tuszu do rzęs. Bardzo ciężko znaleźć dziś ładny brązowy kolor dlatego myślę, że będzie to dobra wskazówka dla wszystkich zainteresowanych.

Tusz do rzęs 2000 Calorie Max Factora to klasyka, którą znają chyba wszyscy. Tusz ma bardzo prostą, mało skomplikowaną szczoteczkę, która jednak bardzo dobrze sprawdza się na każdym typie rzęs – dobrze je rozdziela oraz rozprowadza tusz. Również poprzez swoją strukturę sprawdza się jak nic do podkreślania brwii – nie wszystkie szczoteczki mają tą cudowną właściwość.

Według zapewnień producenta, produkt zapewnia o 300% więcej objętości dla naszych rzęs, oraz jest produktem który się nie rozmazuje. Cięzko mi ocenić liczby, ale objętość jest zdecydowanie więskza – rzęsy również się nie sklejają co dodaje do tego efektu. Ważny jest oczywiście sposób aplikacji tego produktu – ruchem zygzakowatym, od samego końca rzęs. Przy czym nie tuszować więcej niż dwa razy ponieważ wtedy efekt może być nieciekawy – właśnie zlepienie rzęs. Rzęsy po tym tuszu są bardzo ładnie podkreślone i mają naturalny kolor. Produkt jest o delikatnym zapachu, nie przeszkadza to podczas stosowania. Dobrze zakręcany tusz również nie zasycha szybko, dlatego przez długi czas możemy cieszyć się jego stosowaniem. Produkt jest bardzo wydajny, zawiera 9 ml produktu.Opakowanie jest klasyczne.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...