Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 5 lutego 2017

SERUM DO PAZNOKCI ANIDA

W serii Medisoft znajdziemy ciekawy produkt dla miłośniczek dbałości o paznokcie – Serum wzmacniające paznokcie. Dla mnie na pewno największym atutem jest forma produktu. Zazwyczaj wszelkiego rodzaju odżywki do paznokci możemy znaleźć w sklepach w formie lakierów do paznokci, o charakterze preparatu bezbarwnego. Czasami jednak płytka paznokciowa chciałaby odpocząć od wszystkiego, co się na nią nakłada i w pewnym sensie nie przepuszcza powietrza. To serum wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom. Opakowane jest w kartonowe pudełeczko, a sam produkt znajduje się w tubce o pojemności 15 ml, z bardzo wygodnym dozownikiem, dzięki któremu precyzyjnie nałożymy produkt. 

Ma delikatny, ładny zapach i odpowiednią konsystencję – łatwo się wsmarowuje, wsiąka i nie pozostawia tłustej warstwy. Poprawia wizualny stan paznokci.

ZAPRASZAM NA STRONĘ SCAN ANIDA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...