Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 24 marca 2017

Podkład Infallible 24 H długotrwały podkład

Dzisiaj postanowiłam napisać Wam o jednym z moich podkładów do twarzy, bo jak wiecie jako wizażystka używam ich bardzo wielu i jestem zorientowana jeśli chodzi o rynek. L’Oreal Paris to wszystkim znana marka, która produkuje dobrej jakości kosmetyki za przystępną cenę – wiele z nich znajdziecie na stronie Iperfumy. Atutem tej drogerii jest szeroki wybór oraz dostęp do wygodnej możliwości zakup przez internet. Po krótkim czasie otrzymujemy kupione kosmetyki na adres domowy.

Produkt, o którym chcę dziś opowiedzieć to Infallible 24 H długotrwały podkład. Kosmetyk jest dostępny w kilku odcieniach, które bardzo dobrze dopasowują się do skóry i wyglądają niezwykle naturalnie, zapewniając nieskazitelną bazę pod każdy makijaż – czy to do pracy czy na imprezę. Bardzo dobrze przed makijażem zrobić peeling skóry, ponieważ wtedy skórki są oczyszczone, nie ma suchych miejsc i kosmetyk rozprowadza się lepiej jest również bardziej wydajny. Sam produkt stapia się ze skórą,  pozostawia na niej ładny i pudrowy zapach. Zapach jest bardzo delikatny i subtelny charakterystyczny dla produktu.

Ja wybrałam kolor naturel rose numer 125,  który jest połączeniem barwy łososiowej z różową i pomarańczową. Produkt opakowany jest w podłużne, szklane opakowanie, które wygląda estetycznie i ładnie prezentuje się na półce. Posiada czerwoną zatyczkę. Dozowanie typu airless umożliwia higieniczne wydobywanie produktu. Do jego nałożenia najlepiej uzyć palców (wklepać produkt, ponieważ ciepło sprawia, że łatwiej stapia się ze skórą) lub specjalnej gąbki typu blender – wtedy oszczędzamy podkład, dzięki specjalnej strukturze gąbeczki.

Konsystencja jest idealna, nie jest ani za rzadka ani za gęsta, treściwa, dobrze się aplikuje. Nie jest zbyt sucha, ani za tłusta – ani też kremowa, to trzeba zobaczyć. Jest to zdecydowanie podkład nowej generacji. Po chwili nie czujemy, jakbyśmy miały cos na sobie, twarz jest jak nieskazitelne delikatnie płótno. Podkład bardzo dobrze matuje – nada się tu do cer tłustych, ponieważ zdecydowanie się nie waży. Jest trwały, ale 24 godzinna trwałość to jak zawsze chwyt reklamowy – zresztą kto nosi tyle makijaż na twarzy. Jeśli chodzi o cały dzień, spokojnie wytrzyma bez utrwalenia i za to zdecydowanie warto go wypróbować.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...