Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 13 grudnia 2015

English matters - czasopismo dla uczacych sie angielskiegoEnglish matters to czasopismo dla wszystkich osób uczących się jezyka angielskiego. Oprócz papierowego czasopisma, możemy odsłuchać wszystkie artykuły na stronie internetowej oraz pobrać całą listę słówek użytych w czasopiśmie, co na pewno jest bardzo pomocne w nauce.


Na okładce numeru nr 54 znajdziemy zapowiedź artykułu dotyczącego Księcia Harrego (w dziale People & Lifestyle najczęściej znajdziemy artykuły poświęcone najsławniejszym osobom lub członkom monarchii Wielkiej Brytanii). Artykuł ten jest okazją na poznanie wielu nowych słówek, niezależnie od tego czy interesuje nas życiorys danej postaci, czy nie. Ja z zaciekawieniem przeczytałam artykuł na temat życia Księcia Harrego.


Na uwagę zasługuje artykuł Haitian Lapologne, który opowiada o polskich mniejszościach żyjących na terenie Haiti oraz o ich codziennym życiu jak i zwyczajach, a także o polskich śladach w tym miejscu, które przyjęły się wśród mieszkających tam ludzi, będących Polakami.
Kolejnym z działów, który bardzo lubię jest Travel – w każdym numerze znajdziemy ciekawy podróżniczy artykuł na temat jakiegoś miasta lub miejsca. W tym numerze jest to Sztokholm. W artykule dowiemy się informacji na temat miasta, kuchni regionalnej czy historii.

CZASOPISMO MOŻNA ZAKUPIĆ TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...