Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 13 grudnia 2015

Katarzyna Droga - Pokolenia - Powrót do domuKatarzyna Droga, absolwentka filologii polskiej, jest również autorką książki Pokolenia – Wiek, deszczu, wiek słońca, którą opisywałam Wam jakiś czas temu. „Pokolenia – powrót do domu” jest to kontynuacja poprzedniej książki, której akcja toczy się w latach powojennych,  szarego i ponurego polskiego okresu PRL. 

Mamy okazję po raz kolejny wziąć udział w sentymentalnej podróży i przenieść się do innych czasów i poznać życie rodzinne oraz problemy pewnej rodziny, stanowiącej niejako obraz ówczesnego społeczeństwa, a także jego życia i funkcjonowania.

Książka przyciąga pięknymi obrazami z życia, wzruszającymi historiami oraz odpowiednimi opisami, które w niezwykły sposób ukazują piękno Podlasia i małych miejscowości, a także wsi. Autorka przenosi nas w świat, który jest odskocznią od miejskiego życia i pozwala na chwilę wytchnienia wśród pięknych krajobrazów nad Narwią. W kolejnej części dowiemy się więcej na temat dalszych losów rodziny autorki, która skrywa wiele tajemnic.zapraszam na SENSUS.PL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...