Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 24 lutego 2016

Kremowe serum od Bielendy

Dzisiaj czas na kolejną nowość marki Bielenda.
Kremowe serum jest produktem w typie masła do ciała, znajduje się w okrągłym opakowaniu i nadaje się do codziennego stosowania. Ma kremową konsystencję, nieco cięższą niż mleczko-olejek, o którym pisałam niedawno.

 Bogata konsystencja jednak jest niezbędna, jeśli chcemy zadbać o szczególnie suchą skórę. Produkt dobrze się rozprowadza na skórze, nie zostawia szczególnie lepkiej warstwy, ładnie i przyjemnie pachnie. W składzie znajdziemy algi koralowe bogate w składniki odżywcze, które regenerują przesuszoną skórę i uzupełniają poziom wody w komórkach skóry.

 Po sezonie grzewczym nasza skóra potrzebuje szczególnej opieki i regeneracji, dlatego ten produkt będzie odpowiedni do tego celu. Olej z mikroalg oraz koncentrat z wody morskiej również są bogate w składniki odżywcze, ale również wpływają na ogólną kondycję i stan skóry, jej nawilżenie, sprężystość, napięcie i jędrność. Również mają wpływ na zmiękczenie i wygładzenie naskórka. Najlepsze efekty można zauważyć przy codziennym stosowaniu po kąpieli, na noc.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...