Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 24 lutego 2016

Odżywka ekstraziołowa Fitomed

Jeśli chodzi o odżywki, miałam już możliwość przetestowania wszystkich. Dzisiaj poznacie ostatnią z odżywek – normalizującą. Odżywka ekstraziołowa normalizująca przeznaczona jest do włosów tłustych, przetłuszczających się i skłonnych do powstawania łupieżu, składniki to zioła i biotyna. 

Produkt najlepiej stosować włącznie z szamponem tej samej marki, szampony te oparte są na działaniu mydlnicy lekarskiej, która naturalnie myje i oczyszcza nasze włosy.

Odżywka normalizująca opakowana jest w 200 ml opakowanie z wygodnym dozownikiem, a sama odżwyka ma kolor beżowy, lekką konsystencję przez co dobrze się rozprowadza i jest nawet wydajna. Zapach ziołowy, roślinny, lekki i przyjemny.

 Po użyciu włosy nie są obciążone ani przetłuszczone, nie wzmaga przetłuszczania włosów a wręcz pomaga walczyć z problemem. W składzie znajdziemy wyciąg z rumianku oraz rozmarynu, które od wieków stosowane są w naturalnych kuracjach na wzmocnienie włosów oraz poprawienie ich wyglądu. W składzie znajdziemy również wyciąg z łopianu, bylicy oraz naturalne olejki. Również bardzo ważna jest biotyna, witamina H którą zawarto w składzie produktu. Atutem produktu jest równiez niska cena oraz jego dobra dostępność np. strona internetowa FITOMED, sklep FITOTEKA oraz sklepy zielarskie i apteki na terenie całego kraju.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...