Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 21 czerwca 2015

Olej słonecznikowyDzisiaj mam zaszczyt przedstawić Wam drugi z olejów firmy Mała olejarnia – Olej słonecznikowy. Ten naturalny produkt to drugi z najpopularniejszych olejów używanych w naszych kuchniach, często wybierany przez miłośników zdrowego typu życia. 
Dlaczego warto wybrać olej właśnie tej firmy? Czytelne i estetyczne etykiety, ładna butelka – ciemny kolor który jest najbardziej wskazany aby olej zachował swoje właściwości.
 W dodatku jest to produkt z pierwszego tłoczenia, nierafinowany – dzięki czemu może zachować wszelkie właściwości zdrowotne oraz składniki odżywcze.

 Olej słonecznikowy jest źródłem witaminy E (witamina młodości) oraz kwasów omega. W kuchni stosowany jest do smażenia oraz do sałatek. 

Pozytywnie na organizm człowieka wpływa także żucie oleju 15-20 minut dziennie (najlepiej rano, zżutego oleju nie połykać) ponieważ sprzyja oczysczaniu organizmu z toksyn. W kosmetyce stosowany jako olej bazowy do masażu – należy dodawać olejki eteryczne (nie zapachowe).

 Zapraszam na zdrowe zakupy do MAŁA OLEJARNIA

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...