Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

sobota, 6 czerwca 2015

Recenzja rajstop w sprayu Sally Hansen

ZAPRASZAM WAS NA STRONĘ SALLY HANSEN
Rajstopy w sprayu pojawiły się na rynku jeszcze kilka lat temu, ale ich popularność trwa do dziś. Bestsellerowy produkt wyprodukowała marka Sally Hansen i to ich produkt jest najbardziej popularny oraz najczęściej kupowany – co o tym decyduje dowiecie się czytając moją recenzję.

Produkt znajduje się w 150 ml opakowaniu metalowym z dozownikiem typu sprey (jak u dezodorantów). Rajstopy w sprayu możemy nabyć w 3 odcieniach, więc dopasować odpowiedni dla swojej karnacji i rodzaju skóry. Ja otrzymałam do recenzji odcień Medium glow czyli 02 – średni opalony odcień, który jest najodpowiedniejszy dla większości karnacji i najbardziej uniwersalny.

Rajstopy w sprayu są idealną alternatywą dla klasycznych rajstop – które często podrażniają skórę, powodują swędzenie, wyglądają sztucznie oraz brzydko wychodzą na zdjęciach. Nie pasują też do każdego ubrania. 

Skóra po zastosowaniu sprayu jest gładka, naturalna, jakby muśnięta słońcem – w ten sposób możemy doskonale optycznie wyszczuplić nogi. 

Produkt idealnie zakrywa wszelkie niedoskonałości skóry oraz tworzy wrażenie naturalnej opalenizny. Nie brudzi również ubrań, także czarnych – jest dosyć trwały, wodoodporny, a zmyjemy go dopiero podczas kąpieli przy użyciu żelu pod prysznic albo mydła.

Minusem jest jedynie cena produktu, która dla niektórych moze byc dosc wysoka.

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...