Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017

EQUILIBRA - Szampon do włosów z aloesem

Zapraszam na stronę EQUILIBRASzampon nawilżający jest odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów, na moich tłustych bardzo dobrze się sprawdza, zwłaszcza z uwagi na fakt, że dodatkowo są one zniszczone farbowaniem, dlatego zawsze szukam dla nich jak najbardziej delikatnych oraz naturalnych produktów. 

Marka Equilibra kojarzy mi się z najwyższą jakością oraz dbałością o środowisko naturalne, a także o ciało człowieka. Jedynie zjednoczenie człowieka z naturą może pomóc mu żyć w zgodzie ze sobą. Produkt zawiera w składzie aż 20 procent czystego aloesu, dlatego nie wysusza włosa oraz wzmacnia jego strukturę. 

Wyciąg z liści pokrzywy również zbawiennie wpływa na mieszki włosowe, proteiny pszeniczne wzmacniają ich strukturę. Szampon nie zawiera w swoim składzie SLS, dlatego bardzo delikatnie oczyszcza skórę głowy z łoju oraz zanieczyszczeń – zamiast laurosiarczanów znajdziemy w nim sufrakanty pochodzenia roślinnego, które delikatnie oczyszczają skórę głowy. Gliceryna roślinna zapewnia włosom miękkość, delikatność oraz sprawia, że dobrze się układają i są gładkie. 

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...