Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Żel aloesowy Manuka Medicals

Aloes jest rośliną leczniczą znaną na świecie oraz w Polsce od wieków. Która z Was nie pamięta tej rośliny rosnącej na półce w pokoju babci? Stosowany był jako wspaniały środek, lepszy od wszystkich chemicznych lekarstw. Stosuje się go zarówno na blizny, rany, jak i na rozstępy. Jest idealny do suchej, popękane, podrażnionej skóry. Sprawdzi się również w przypadku poparzeń słonecznych.W dzisiejszych czasach, ciężko znaleźć u kogoś w domu roślinę, jaką jest aloes. Żyjemy szybko i nie mamy czasu na kontakt z naturą. Odbija się to na nas, manifestuje w naszych ciałach w postaci stresu i chorób. Firma Aloe Pura produktem Organic Aloe Vera Gel, chce nas przenieść w świat roślin oraz tego co naturalne.


Żel aloesowy znajduje się w opakowaniu o pojemności 200 ml, w postaci wygodnej tubki. Tubka jest zaplombowana, dlatego mamy pewność otrzymania świeżego produktu. Jest to produkt certyfikowany, wyprodukowany z organicznego aloesu. 

Ma swoisty zapach, lekko kwaśny. Sam żel dobrze się rozprowadza, pozostawia lekko lepką wartswę ale jest to naturalne dla tego typu produktu. Lekko chłodzi oraz koi podrażnioną skórę, zwłaszcza w przypadku jakiegoś wypadku typu skaleczenie lub po ciężkim dniu.

 Jest idealny jako wieczorny „krem”, szczególnie przy opuchniętych oczach – wspaniale je regeneruje. Jest dobry dla nawet wrażliwej i delikatnej skóry. Nie zawiera w składzie sztucznych dodatków, dlatego może być z powodzeniem stosowany przez miłośników natury oraz zdrowego stylu życia.

Produkt możesz zakupić TUTAJ w sklepie MANUKA MEDICALS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...