Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Olej kokosowy z MANUKA MEDICAL

Olej kokosowy stał się jednym z najpopularniejszych olejów do użytku kosmetycznego, a wręcz można powiedzieć, że jako produkt naturalny o wszechstronnym zastosowaniu w gospodarstwie domowym. Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o oleju kokosowym extra virgin marki Cocowel. Jest to produkt wyprodukowany w Tajlandii.
 Pochodzi on z ręcznie zbieranych owoców kokosowych, które rosły w naturalnych warunkach. Produkt zapakowany jest w szklane, eleganckie opakowanie. Szkło jest najlepszym sposobem przechowywania żywności, ponieważ zapewnia jej świeżość oraz jest jednym z najbardziej naturalnych sposobów.

 Olej tej marki jest lekki, bardzo dobrze sprawdza się w kuchni zamiast innych olejów roślinnych czy jako masło do posmarowania pieczywa. Jeśli chodzi o użytek kosmetyczny, można z niego skorzystać do robienia olejku do masażu. Jest to bardzo proste. Wystarczy delikatnie podgrzać olej kokosowy np. w kąpieli wodnej i dodać kilka kropli olejku eterycznego i zamieszać. 

Równie dobrze sprawdza się jako składnik maseczki do włosów lub samodzielnie do ich olejowania przed myciem. Może być również składnikiem samodzielnie robionych maseł do ciała oraz balsamów przy zmieszaniu z innymi składnikami naturalnymi. 

Będzie idealny dla alergików jako krem do twarzy, a właściwie zamiast niego – wystarczy opuszkami palców wsmarować go w skórę twarzy. Posiada on właściwości ochronne oraz wzmacniające skórę, jak i działa antysteptycznie. Przedstawiony wyżej olej na pewno jest produktem wysokiej jakości i mogę go polecić wszystkim.

Olej kokosowy możecie zakupić TUTAJ w sklepie MANUKA MEDICAL


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...