Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Naturalny dezodorant Lavera z Iperfumy

Wiele kobiet z delikatną oraz wrażliwą skórą, poszukuje idealnego dezodorantu do codziennego użytku. Taki produkt powinien spełniać swoją funkcję jak i zapewniać przez cały dzień świeżość. Znalezienie go to duże wyzwanie. Dlatego postanowiłam napisać o takim, który przypadł mi do gustu.
W drogerii Iperfumy mamy do wyboru wiele dezodorantów w dziale kosmetyków naturalnych. Tam też moją uwagę przykuł produkt marki Lavera– rose garden deo spray. Marka Lavera to jedna z najbardziej cenionych w świecie kosmetyków naturalnych. Zapewnia ona dobrą jakość za możliwą do przyjęcia cenę. Nie są to kosmetyki najtańsze, ale za taką wartość oraz wydajność zdecydowanie warto w nie zainwestować, zwłaszcza jeśli mamy delikatną skórę i boimy się podrażnień. To kosmetyki idealne dla alergików.

Dezodorant znajduje się w szklanej buteleczce o pojemności 75 ml. Butelka jest stabilna i ciężka – jest to raczej produkt do użytku w domu, niż na wyjazdy. Ładnie prezentuje się na toaletce. Posiada wygodny atomizer, dzięki któremu dokładnie dozujemy produkt. Wystarczy jedno naciśnięcie. Od razu widzimy, że zaletą produktu jest wydajność. Produkt dosyć szybko wysycha na skórze. Nie podrażnia jej nawet po depilacji. Nie powoduje białych plam na ubraniu. Jeśli chodzi o ochronę przed potem – jest bardzo dobra. Nie pojawia się brzydki zapach, 24 godzinna trwałość opisana przez producenta nie jest więc fikcją ale sprawdzoną rzeczywistością.  Dlatego zdecydowanie warto wydać te parę złotych więcej i cieszyć się świeżością oraz komfortem a przy tym dbać o swoja delikatną skórę. Jest to produkt, który był strzałem w dziesiątkę.


 Możemy stosować go zarówno bezpośrednio na skórę jak i na ubranie – jak kto woli. Zapach produktu jest piękny, przywodzi na myśl delikatną różę. Nie wyczujemy w nim ani krzty sztuczności. Dzięki temu nie musimy już używać perfum, gdyż ten dezodorant może być jedynym kosmetykiem. Sprawdzi się to idealnie w nadchodzące letnie dni, kiedy to nie chcemy przesadzać z kosmetykami jak i boimy się podrażnień związanych z stosowaniem alkoholu na skórę, kiedy chcemy się opalać. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...