Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

poniedziałek, 19 czerwca 2017

Anida - dezodorant z ałunem

Zapraszam na stronę SCANANIDA

Bardzo ciekawym produktem marki Anida jest dezodorant mineralny z ałunem – produkt łączy w sobie naturalny składnik mineralny, jakim jest ałun wraz z nowoczesną formą dezodorantu, który będzie niezbędny dla współczesnej kobiety.

 Szczególnie wygodna jest nowoczesna forma opakowania – odkręcany roll on. Kulka nie zacina się, a produkt dobrze się rozprowadza. Posiada świeży, ale nie przeszkadzający zapach – kojarzy mi się z melonem, egzotycznym owocem. Jest to produkt hypoalergiczny, odpowiedni dla alergików i osób z wrażliwą skórą.

Jest bardzo delikatny, nie powoduje uczucia ściągnięcia oraz podrażnienia nawet po depilacji czy goleniu. Ma działanie antybakteryjne oraz ściągające. Ogranicza wydzielanie potu, niweluje nieprzyjemny zapach oraz nie pozostawia śladów na odzieży.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...