Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 6 czerwca 2017

Woda perfumowana Versace Vanitas

Versace – Z czym Wam się kojarzy ta nazwa? Dla mnie jest ona synonimem luksusu związanego z jednym z najbardziej kultowych projektantów mody na całym świecie. Dlatego czujemy się wyjątkowo otrzymując opakowanie z złotego, grubego kartonu, które skrywa w sobie minimalistyczny, szykowny aczkolwiek klasyczny flakon perfum. Z drugiej strony Vanitas to marność z Księgi Koheleta – czy taki kontrast był zamierzoną niespodzianką kreatorów tychże perfum? Przekonać możecie się, gdy zakupicie Wodę perfumowaną VersaceVanitas w sklepie internetowym Iperfumy

Flakonik wykonany jest z najwyższą precyzją z grubego szkła, stanowi bryłę w kształcie prostokąta. Grube ścianki z przeźroczystego szkła skrywają ciecz w kolorze jasnego beżu. Po jednej stronie prostokąt jest lekko ścięty w łuk i pokryty złotym materiałem – podkreśla to wyjątkowość tego zapachu oraz jego elegancję. Zatyczka jest trójwymiarowa, z grubego plastiku, w kształcie prostokąta – widzimy na niej motywy roślinne oraz napis Versace w samym środku wielokąta. Jedyną wadą tych perfum jest niezbyt wygodne otwieranie zatyczki, ale damie, która nie spieszy się, nie powinno to w żaden sposób przeszkadzać.

Pierwsze nuty w tym ciekawym zapachu gra woń kwiatu tiare. Rośliny te, gardenie tahitańskie są symbolem Tahiti – kto z w Was nie kojarzy białych kwiatów z żółtym środkiem? Ich egzotyczny zapach jest ceniony szczególnie w kosmetykach na lato. Można wyczuć w tym zapachu wewnętrzne ciepło dlatego idealny będzie na lato. Woń tiare otula ciało ciepłą melodią słońca. Będzie idealna dla kobiet, które ciekawym zapachem chcą podkreślić swoją wyjątkowość i kobiecość. To elegancki zapach z charakterem, niepowtarzalny, zwracający uwagę mężczyzn ale równocześnie nienachalny. To jest woń nuty serca tego zapachu, czyli jego najważniejsza część, która stanowczo wybija się na pierwszy plan.

W nucie głowy znajdziemy egzotyczną limonkę, która dodaje zapachowi ostrości i pikanterii, bez tego byłby zbyt słodki oraz frezja – doskonale uzupełniająca zapach kwiatu tiare. W nucie bazy znajdziemy orientalne drzewo cedrowe oraz bób tonka. Egzotyczne nuty doskonale uzupełniają całą kompozycję tworząc integralną całość o niezwykłych właściwościach – każda elegancka kobieta powinna spróbować tej kompozycji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...