Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 6 czerwca 2017

Żel pod prysznic dla mężczyzn L'oreal

Dzisiaj pod swoją lupę wezmę produkt dla mężczyzn – jest to nowość cenionej firmy L’oreal. MenExpert new hydra energetic żel pod prysznic, możemy zakupić w sklepie internetowym Iperfumy Na sam początek naszą uwagę zwraca ciekawe opakowanie. Jest wykonane z grubego, pomarańczowego plastiku i posiada grubą, czarną zakrętkę – żel można na niej postawić. To bardzo ciekawy bajer ponieważ możemy zawsze mieć gotowy produkt i łatwo go dozować. Bardzo lubię takie unowocześnienia. Idealne dla zabieganego człowieka, zwłaszcza mężczyzny.

Sam produkt jest wielofunkcyjny – jak czytamy na opakowaniu, jest odpowiedni zarówno do ciała, mycia twarzy oraz włosów – czyli coś co panowie lubią najbardziej. Jeden kosmetyk, aby nie mieć w łazience całej masy niepotrzebnych produktów – i jest to rozsądne wyjście. Na pewno przyciągającym uwagę jest komentarz dotyczący zawartości tauryny, która rzekomo ma budzić człowieka do życia. Sam żel pod prysznic ma pomarańczowy kolor oraz jest gęsty i wydajny – to na pewno atut tego produktu. Nawet niewielka ilość nadaje się do porządnego umycia włosów czy całego ciała. Dobrze się pieni, otulając ciało przyjemnym zapachem – trochę przypomina to woń owoców cytrusowych, z domieszką mięty oraz drzewa sandałowego. 

Typowo męski, jednak dosyć ciekawy zapach, który utrzymuje się na długi czas po użyciu.

W składzie znajdziemy glicerynę roślinną, która nawilża skórę oraz koi podrażnienia. Dodatkowo zawarty jest w nim ekstrakt z mięty pieprzowej, która nadaje ładny zapach oraz działa tonizująco oraz odświeżająco na skórę. Mięta daje również wrażenie chłodnej skóry, chłodzenia dlatego budzi po życia nawet po nieprzespanej nocy. 
Nie wiem na ile to działanie tauryny, a na ile po prostu przyjemne ochłodzenie, które powoduje przypływ energii – ale nie ważne co, ważne że działa i funkcjonuje jak trzeba. Ten produkt postawi waszych panów na nogi nawet po bardzo męczącej nocy, albo nawet Was – wszakże uważam, że ten produkt jest również odpowiedni dla kobiet. Choćby w ramach ciekawostki na pewno warto spróbować. Znajdziemy go w sklepie Iperfumy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...