Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

poniedziałek, 19 czerwca 2017

Anida - emulsja do rąk i ciała

Seria MediSoft marki Anida, to kosmetyki najwyższej jakości łączące w sobie produkty odpowiednie dla skóry wrażliwej wraz z naturalnymi recepturami. 

Zapraszam na stronę SCANANIDA

Emulsja do rąk i ciała o właściwościach regenerujących jest produktem najbardziej odpowiednim dla skóry suchej i wrażliwej, chociaż nada się do każdego typu skóry. Jest odpowiedni zwłaszcza dla osób, któ®e często myją ręce lub ich zawód wiąże się z odkażaniem rąk – wtedy skóra narażona jest na starzenie, podrażnienia oraz ściągniecie. 

Ten produkt ma bardzo delikatną i lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza oraz ma ładny, subtelny zapach. Nie daje efektu tłustej i nieprzyjemnej warstwy na skórze, ale błyskawicznie się wchłania. W składzie produktu znajdziemy olej z protein pszenicy, który chroni skórę, glicerynę – która nawilża oraz utrzymuje wilgoć, mocznik, który również wpływa na przyswajanie wilgoci przez skórę. Najważniejszy jest jednak wosk pszczeli, który nie tylko chroni, ale również regeneruje skórę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...