Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 1 lutego 2015

Recenzja fotoksiążki OleMoleWitajcie!

Dzisiaj recenzja wspaniałej fotoksiążki, którą otrzymałam od sklepu Olemole.pl. Jest to produkt całkowicie spersonalizowany, tworzony pod nasze zamówienie. Każdy klient może wykonać i zamówić fotoksiążkę z własnymi zdjęciami, w wybranym formacie i rodzaju.
Na samym początku musimy zainstalować na komputerze program do tworzenia fotoksiążek. Można pobrać go w trzech wersjach. Polecam wersję maxi, ponieważ ma najwięcej opcji oraz szablonów do wyboru.


Mając już zainstalowany program, wybieramy typ naszej fotoksiążki (ja wybrałam fotoksiążkę Portret w twardej oprawie, możemy również wybrać ilość stron, w zależności od tego, ile mamy zdjęć). Następnie wybieramy szablon z kilkudziesięciu dostępnych, szablony są bardzo ładne i profesjonalnie wykonane. Możemy wybrać coś na każdą okazję: ślub, chrzciny, portfolio modelki czy zdjęcia ulubionego zwierzaka – tak jak ja.Kolejno wybieramy zdjęcia, które chcemy zamieścić w fotoksiążce. Możemy wybrać autowypełnienie lub samemu je dodawać. Program jest bardzo prosty w obsłudze i każdy łatwo sobie z nim poradzi. Zdjęcia można retuszować, dodawać efekty specjalne, napisy, tekst… Wszystko zależy od naszej inwencji twórczej i pomysłowości. Na samym końcu program przesyła naszą zapisaną fotoksiążkę do sklepu, a kiedy nasz przelew dotrze, przesyłka jest wysyłana.
Na plus oceniam miłą i fachową obsługę sklepu oraz czas wykonania zamówienia. Fotoksiążka przychodzi dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniami w twardej kopercie – paczce, oraz dodatkowo jest zafoliowana. 


Jeśli chodzi o samą książkę, posiada twardą oprawę, a papier jest bardzo dobrej jakości. Album wygląda elegancko i profesjonalnie. Mimo, że system sygnalizował mi, iż zdjęcia są zbyt słabej jakości – wydrukowane wyszły idealnie.
A Wy, macie już swoją fotoksiążkę?

1 komentarz:

  1. juz od dawna się zbieram żeby sobie kupić taką książkę nigdy nie ma czasu wybrać zdjęć ...............kicia sliczna:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...