Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 24 lutego 2015

Recenzja Peelingu Polinezyjskiego Bju Spa
SKŁADNIKI: PULPA KOKOSOWA, ZIARENKA PIASKU Z WYSP BORA BORA, ALGA LITOTHAMINUM 
Peeling polinezyjski dostępny jest w plastikowych opakowaniach o pojemności 30 i 150 g. Posiada estetyczne opakowanie, z zabezpieczonym wieczkiem. Jest to półprodukt kosmetyczny, do użytku profesjonalnego oraz domowego. Po zmieszaniu porcji preparatu z wodą, należy nałożyć go na twarz,szyję i dekolt. Produkt ma białą, dosyć gładką konsystencję i piękny zapach kokosa. Jest to zapach naturalny i subtelny, ponieważ produkt zawiera same najlepsze składniki, jedynie naturalne. Sam peeling został wyprodukowany we Francji.
Ma lekkie drobinki ścierne, przez co delikatnie oczyszcza twarz i ciało. Po skończonym zabiegu skóra jest gładka, ale nieco ściągnięta i przesuszona. Nieprzyjemne wrażenie mija jednak po około godzinie, i wtedy zauważymy jedynie pozytywne efekty zastosowania kosmetyku – skóra jest promienna, gładka, zadbana, a my zrelakasowani bajecznym kokosowym aromatem. Produkt jest bardzo wydajny i dobrej jakości, dlatego wart jest swojej ceny. Z czystym sumieniem mogę polecić nawet osobom z bardzo wrażliwą skórą! Genialny produkt!
 

5 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...