Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

sobota, 21 lutego 2015

Recenzja zestawu miniproduktów do włosów farbowanych Pilomax


OPIS ZE STRONY PRODUCENTA:

Zestaw BOX do włosów ciemnych zawiera:
  • Regeneracja krok 1. - szampon oczyszczający do włosów ciemnych 70 ml
  • Regeneracja krok 2. - maska regenerująca do włosów ciemnych 70 ml
  • Regeneracja krok 3. - odżywka bez spłukiwania w sprayu o właściwościach chroniących włosy ciemne 100 ml
  • Pielęgnacja krok 1. - szampon łagodnie myjący włosy ciemne 70 ml
  • Pielęgnacja krok 2. - odżywka zawierająca keratynę i skrzyp polny, której zadaniem jest nadanie połysku, grubości i wygładzenie włosów ciemnych 70 ml
MOJA OPINIA:Szampon ma apteczny zapach i lekko zielony kolor. Jest bardzo wydajny. Ciężko jednak po nim rozczesać bardzo zniszczone włosy, nie poprawia również ich stanu, miałam wrażenie, że moje wręcz wysuszał. Niestety zawiera w swoim składzie Sodium Laureth Sulfate.

Odżywka ma brunatny kolor i zapach przyprawy Maggi – co wskazuje na zawartość keratyny. Dobrze rozprowadza się na włosach, niestety aby je pokryć należy użyć bardzo dużej ilości. Sama konsystencja oraz działanie na włosach bardzo mi się podoba, są gładkie, miękkie, jakby mięsiste.

Mgiełka posiada przyjemny zapach i jako jedyny produkt ma 100 ml pojemności. Niewielkie opakowanie jest wygodne, gdy np. podróżujemy i nie chcemy aby kosmetyki zajmowały nam dużo miejsca. Odżywka w sprayu dobrze wygładza włosy oraz pomaga je rozczesać.

Szampon do użytku codziennego ma bardzo ładny zapach i również jest wydajny. Jest zdecydowanie lepszy niż szampon regenerujący, nie zawiera również sls. Nadaje się więc do użycia po keratynowym prostowaniu włosów. Jest niezwykle łagodny.

Odżywka do użytku codziennego jest bardzo wydajna, posiada ładny zapach. Dobrze się rozprowadza i wygładza włosy. Są łatwiejsze w układaniu.ZAPRASZAM DO ZOBACZENIA PRODUKTU 
NA STRONĘ 
ORAZ DO POLUBIENIA FACEBOOKA

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...