Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 4 lutego 2015

Zapowiedź książki "Wszystko o wielkanocy"

Witajcie!
Dziś znowu o książkach i przychodzę do Was z zapowiedzią nowej książki "Wszystko o wielkanocy", która będzie niebawem dostępna w księgarni internetowej Sfinks. Poprzednio opisywałam Wam "Modlitewnik Polski" książkę, która bardzo mi się spodobała. Tak samo jestem ciekawa najnowszej pozycji wydawnictwa Sfinks.


 Wszystko o Wielkanocy

 Wszystko o Wielkanocy

Wielkanoc to najważniejsze święta w życiu każdego Chrześcijanina. Jest to upamiętnienie ofiary Pana Jezusa za nasze grzechy, Jego śmierci na krzyżu. Wielki Post to czas gdy przebaczamy innym i sami zastanawiamy się nad naszymi błędami, sami bardziej myśląc nad istotą Świąt Wielkiej Nocy.

Publikacja może pomóc w zrozumieniu spraw dla nas trudnych i niezrozumiałych. Wyjaśnione jest  niej, dlaczego teorie przeczące zmartwychwstaniu są nieprawdziwe, jaka jest istota zmartwychwstania oraz jakie jest znaczenie tej wielkiej ofiary dla każdego człowieka.

Książka zawiera również omówienie Liturgii Wielkiego Tygodnia i ważnych wielkanocnych symboli, tradycji polskich oraz z całego świata. Dzięki niej można poznać ciekawe tradycje i zwyczaje kultywowane w różnych regionach Polski i nie tylko. Znajdziemy tam także informacje o wyspie wielkanocnej oraz zdobionych carskich jajach Faberge.

W pozycji znajduje się wiele pięknych dzieł malarskich, motywów pasyjnych. Jest to idealna książka dla każdego chrześcijanina, ludzi młodych oraz dorosłych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę.

Książkę możecie zobaczyć i już niedługo nabyć TUTAJ 

 

Zapraszam do KSIĘGARNI INTERNETOWEJ oraz na FACEBOOKA 


3 komentarze:

  1. Bardzo podoba mi się ten blog.Obserwuję i zapraszam do siebie.Pozdrawiam

    http://krainakobiety.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. książka musi być fajna:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...