Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 3 lutego 2015

ZDROWA ŻYWNOŚĆ - Naturalne soki KGH

Witajcie!
Tym samym rozpoczynamy od 1 odcinka cykl Zdrowa Żywność, w którym będę testować oraz prezentować naturalne i ekologiczne produkty spożywcze. Wiem, że niektóre z Was, odwiedzające tego bloga chcą czytać nie tylko o naturalnych kosmetykach ale też o zdrowym żywieniu!

Dziś postanowiłam przedstawić Wam dwa soki naturalne marki KGH: sok z pigwy oraz sok z granatu i winogron. Zaczniemy od mojego ulubieńca, czyli soku z pigwy.Obydwa soki mieszczą się w szklanych butelkach o pojemności 1000 ml. Mają czarną, prostą etykietę z motywem owocu oraz informacjami nadrukowanymi na złoto. Obydwa produkty są naturalne i ekologiczne. Nie są również słodzone ani zagęszczane, oraz nie zawierają sztucznych składników i polepszaczy. Nie użyto do ich produkcji owoców modyfikowanych genetycznie.


Jeśli chodzi o smak, bardziej odpowiada mi sok z pigwy. Ma kwaskowy, ciekawy smak, nie jest zbytnio słodki, co akurat ja lubię. Schłodzony smakuje wyśmienicie! Zawiera w swoim składzie wiele witamin, m.in. wysoką zawartość witaminy C, z grupy B, PP i prowitaminy AA. Kolor soku jest żółto – pomarańczowy, klarowny. Czuć, że pije się 100% sok z owoców, a nie wodę z domieszką soku. To robi duże wrażenie!
Drugi z soków to sok z granatu oraz winogrona. Zwolennicy zdrowego żywienia wiedzą, jaką popularnością ostatnio cieszy się sok z granatu, ze względu na swoje dobroczynne działanie na zdrowie. Wzmacnia odporność, wspomaga leczenie raka, infekcji bakteryjnych, schorzeń serca czy nadciśnienia krwii. Ma lekko gorzki smak, ale winogrono nieco niweluje to odczucie i poprawia smak. Ma kolor fioletowy.


A Wy lubicie naturalne soki?
Interesuje Was tematyka zdrowej żywności?


SERDECZNIE ZAPRASZAM NA STRONĘ PRODUCENTA - KGH 

oraz na FACEBOOKA

1 komentarz:

  1. Bardzo lubię naturalne soki ale z tych nie znam, ciekawa jestem smaku:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...