Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

sobota, 29 sierpnia 2015

Czystek - ZDROWIE I PIĘKNO DZIĘKI JEDNEJ ROŚLINIE

Czystek - ZDROWIE I PIĘKNO DZIĘKI JEDNEJ ROŚLINIE

zapraszam na stronę STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

Książkę o czystku chciałam przeczytać już przy okazji moich poprzednich recenzji książek z wydawnictwa Studio Astropsychologii, ale niestety nie było jej na stanie - ponieważ cieszy się dosyć dużą popularnością. Nie dziwię się temu, ponieważ i sama roślina, którą jest czystek podbił świat: zdrowego żywienia oraz medycyny, a wszystko dzięki jego niezwykłym właściwościom.

Jeśli nie zacząłeś jeszcze terapii czystkiem, bardzo dobrze, abyś wcześniej sięgnął po tę książkę, która jest małym kompedium i przewodnikiem po działaniu tej rośliny. Bardzo podoba mi się jej szata graficzna oraz rozplanowanie tekstu - co ułatwia czytania. Zagadnienia uformowane są w działy.

Na początku wyjaśniono pochodzenie czystka oraz jego zastosowanie w medycynie oraz dbaniu o urodę. Dowiadujemy się, że czystek najpopularniejszy jest w postaci herbatki. Mi najbardziej z całej książki spodobał się dział z przepisami w których można wykorzystać czystek - głównie w przypadku herbatek z jego dodatkiem. Przepisy są naprawdę ciekawe i warto wypróbować, mi zwłaszcza spodobał się przepis z kwiatami lipy.

2 komentarze:

  1. u mnie w pracy są osoby, które go piją , odtruwa organizm.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem czy kiedyś o nim słyszałam...

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...