Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 20 marca 2015

Recenzja czasopisma English MattersKolejne wydanie English Matters – marzec/kwiecień jest o tyle ciekawe, że posiada dodatek, który możemy pobrać po zakupie czasopisma.Najciekawszy z artykułów, moim zdaniem opowiada o drogach i autostradach w Polsce. Jest to bardzo życiowy temat, w dodatku możemy dowiedzieć się informacji  o infrastrukturze naszego kraju oraz poznać słownictwo związane z poruszaniem się, przemieszczaniem czy podróżowaniem.
Poruszony został również temat popularnych zdjęć selfie, na których punkcie świat oszalał, a również możemy poczytać o zwiedzaniu Londynu czy książce Vladimira Nabokova „Lolita”.

Bardzo podoba mi się, że English Matters porusza zawsze tematy na czasie, aktualnie ważne informacje. Dzięki temu nie tylko poznajemy świat, ale uczymy się nowych angielskich słów i obcujemy z językiem.
   
ZAPRASZAM DO SKLEPU INTERNETOWEGO

1 komentarz:

  1. nigdy nie slyszalam o tym czasopismie wydaje mi sie ciekawa propozycja dla osob uczacych sie angielskiego

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...