Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 8 marca 2015

Recenzja książki "Wszystko o Wielkanocy"Witajcie! Dziś przychodzę do Was z recenzją zapowiadanej książki „Wszystko o wielkanocy” wydawnictwa Sfinks. Jest to nowa pozycja w ofercie wydawnictwa, dostępna w sprzedaży dopiero od niedawna.Książka jest ładnie wydana i opatrzona pięknymi ilustracjami – zwłaszcza motywy pasyjne w jej pierwszej części. Niezwykłe reprodukcje dzieł, to rzecz która zachwyca mnie w publikacjach wydawnictwa Sfninks – pisałam już o tym przy mojej poprzedniej recenzji, która dotyczyła modlitewnika.

„Wszystko o Wielkanocy” jest niespełna 100 stronicową książką, która dogłębnie porusza temat najważniejszych świąt  w życiu każdego Chrześcijanina. Począwszy od Wielkiego Postu, aż do Niedzieli Wielkanocnej – możemy dowiedzieć się najważniejszych wiadomości.

Opisano również Polskie tradycje z różnych regionów związane z Wielkanocą, a także znajdziemy tu opisy, jak Święta obchodzi się na całym świecie, w różnych państwach. Ten właśnie dział najbardziej mnie zaciekawił, ponieważ znalazłam w nim sporo nowych dla mnie informacji. 

Osobom twórczym, bardzo spodoba się dział o ozdabianiu pisanek oraz jajek do wielkanocnego koszyka. Znajdziemy tu informacje o tym, jak stworzyć naturalne barwniki do jajek, jak uzyskać ich odpowiedni kolor czy jak ciekawie ozdobić pisanki!


 Książkę możecie zobaczyć i kupić  TUTAJ 

 Zapraszam do KSIĘGARNI INTERNETOWEJ oraz na FACEBOOKA
 

2 komentarze:

  1. ciekawie :) można się czegoś dowiedzieć nowego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nigdy nie słyszałam o tej książce.

    Zapraszam! ♥
    http://sapphireblog1.blogspot.com/2015/03/allepaznokcie-co-tym-razem.html

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...