Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 4 marca 2015

Zabieg keratynowej regeneracji i prostowania włosówWitajcie! Po miesiącu postanowiłam ponownie przeprowadzić keratynowe prostowanie włosów, tym razem za pomocą produktów innej firmy – NBTK.

Opis ze strony:


CO TO JEST NANOKERATIN SYSTEM NTBK?
  Nanokeratin sys­tem to rewo­lu­cyjna tech­no­lo­gia w dzie­dzi­nie pro­sto­wa­nia wło­sów, dzięki któ­rej, przy­wró­cony zostaje natu­ralny wygląd wło­sów utrzy­mu­jący się od trzech do pię­ciu mie­sięcy.
Nanokeratin System przy­wraca gład­kość, wital­ność, jedwa­bi­stość Twoich wło­sów. Dostosowany do każ­dego typu i koloru wło­sów a w szcze­gól­no­ści do wło­sów zniszczonych.Ta nie­po­wta­rzalna for­muła oparta jest na czą­stecz­kach kasz­mi­ro­wej nano-keratyny, natu­ral­nych ami­no­kwa­sach, olej­kach i wita­mi­nach, dzięki któ­rym Twoje włosy są odpo­wied­nio nawil­żone, pro­mie­ni­ste, piękne i jedwa­bi­ste w dotyku.

W zestawie otrzymamy:
100 ml keratyny
100 ml szamponu oczyszczającego
100 ml odżywki – maski
50 ml szamponu do stosowania po zabiegu
Rękawiczki lateksowe
Pędzelek do nakładania
instrukcję

Zabieg keratynowej regeneracji i prostowania włosów jest najlepszą alternatywą dla zabiegu fryzjerskiego, głównie ze względu na cenę. Do zestawu dołączona jest przejrzysta ulotka oraz rękawice ochronne. Zabieg jest łatwy do wykonania, spokojnie można poradzić sobie samemu lub poprosić np. koleżankę o pomoc w nakładaniu.

Zabieg ten regeneruje włosy, zmniejsza ich puszenie. U mnie zadziałał głównie u włosy u nasady, najmniej na końcówki które u mnie są bardzo przypalone i zniszczone. Spodziewałam się jednak takiego efektu. Włosy są znacznie gładsze i prostsze.
Produkty są naturalne i posiadają ładny zapach. Nie trzeba używać maseczek podczas zabiegu – to duży atut.

Na początku używamy szamponu oczyszczającego, musimy umyć włosy dwa razy, aby oczyścić je z zanieczyszczeń oraz pozostałości środków do stylizacji etc. Włosy są po tym nieco suche i poplątane, ale to normalny efekt. Następnie suszymy włosy średnim nawiewem. Na suche i rozczesane włosy, nakładamy pasmo po paśmie keratynę. Trzymamy ją pół godziny a następnie suszymy włosy. Włosy można umyć ponownie dopiero po ok. 3 dniach. Do póżniejszej pielęgnacji przyda się szampon bez SLS oraz odżywka. Produkty te są delikatne, odżywiają i pielęgnują włosy.


Zapraszam do odwiedzenia i zakupów:  TUTAJ 
6 komentarzy:

 1. wow ciekawie wyglada xcx

  Zapraszam do mnie i pozdrawiam *3* klaudiaandmylife.blogspot.co.uk =^-^=

  OdpowiedzUsuń
 2. Kusi mnie od dawna keratynowe prostowanie włosów :) Fajnie było przeczytać Twoją relencje, może wkrótce sie skuszę :)
  http://kosmetyczny-ocean.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja myslalam o prostowaniu keratynowym w salonie, a tutaj fajna alternatywa.

  visit me soon on
  http://pearlinfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. przydałby się taki zabieg:) nie wiedziałam że można wykonać go samemu w domu - muszę się zastanowić nad kupnem:)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie wiem, czy miałabym tyle cierpliwości, żeby zrobić to sama w domu :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...