Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 24 marca 2015

Recenzja książki "Dieta oczyszczająco - odchudzająca według programu Clean&Lean od wydawnictwa REBISJames Duigan, jeden z najpopularniejszych trenerów osobistych na świecie postanowił napisać książkę „Dieta oczyszczająco – odchudzająca według programu Clean&Lean”, która bardzo szybko stała się międzynarodowym bestsellerem.

Trudno się tutaj dziwić, ponieważ do sławnych klientów Duigana należą sławne modelki jak Rosie Hunington – Whiteley czy Elle Macperson, a także jeden z czołowych aktorów brytyjskich – Hugh Grant. Dzięki książce, rady profesjonalnego trenera są na wyciągnięcie ręki dla każdej kobiety, w każdym miejscu na świecie.
Pozycja ta, to ładnie wydany poradnik w twardszej oprawie. Drukowana na papierze kredowym, pełna pięknych, inspirujących zdjęć. Wszystkie fotografie wykonano na Malediwach, zapewniają więc nam bogate wrażenia estetyczne. 

Od razu zaznaczę, że nie jest to typowa książka o odchudzaniu – ten poradnik nadaje się dla każdego człowieka, który chce zadbać o swoje ciało i zdrowie.  Dla każdej kobiety, niezależnie od rozmiaru. 

Książkę tworzy 10 rozdziałów, w ten sposób podzielono ją na działy tematyczne. W pierwszym rozdziale dowiemy się nieco o toksynach w naszym pożywieniu i otoczeniu, oraz jak je eliminować. W kolejnym omówiono szkodliwy wpływ cukru w naszej diecie, znajdziemy również porady czym można go zastąpić – zdrowe zamienniki. 
Bardzo ważny jest trzeci z rodziałów, w którym przeczytamy o eliminacji szkodliwego i mało wartościowego pożywienia.  Poznamy również najlepsze zamienniki, składniki potraw oraz substancje odżywcze.

W czwartym rozdziale omówiono wpływ stresu na nasze życie oraz zdrowie. Również dowiemy się jak zwalczyć szkodliwe nawyki żywieniowe np. związane ze stresem.
Piąty rozdział omawia zdrowe tłuszcze w pożywieniu człowieka.  Wiedzę tę, możemy wykorzystać w praktyce w rozdziale szóstym i siódmym – gdzie znajduje się baza posiłków na 14 dni.  Przepisy podzielone są tematycznie. Królują tutaj łatwe i zdrowe propozycje kulinarne pełne warzyw i owoców, a zarazem witamin. W rozdziale ósmym poznamy różne sztuczki dla ciała i dla ducha, które pomogą poczuć się nam lepiej, zredukują stres. Łączy się to z kolejnym rozdziałem, gdzie autor przedstawia zestawy ćwiczeń, które powinniśmy stosować przynajmniej 3 razy w tygodniu.
Ostatni rozdział jest krótkim podsumowaniem i ściągawką na temat idei diety Clean&Lean.

Książkę możecie zakupić TUTAJ
zapraszam również na stronę WYDAWNICTWA REBIS I DO KSIĘGARNI INTERNETOWEJ6 komentarzy:

 1. oo, wydaje się być faktycznie ciekawa. muszę trochę lepiej się nastawić , jeśli można to tak ująć. taka ksiażka byłaby dobra dla mnie, chyba po nią sięgnę. apropo książek to ostatnio w Biedronce kupiłam fajny romans.. ''dzień dobry, kochanie'' ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie sięgam po takie książki, ale może to lepsze źródło informacji niż internet ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudownej recepty na odchudzanie nie ma, ale można sobie pomóc pewnymi środkami, wpiszcie sobie w google - xxally radzi jak szybko schudnąć

  OdpowiedzUsuń
 4. do mnie najbardziej przemawia odchudzanie, oczyszczanie a przede wszystkim leczenie żywieniem prof. Ewy Dąbrowskiej. Polskiej Pani doktor.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...