Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 1 kwietnia 2016

Dezorodrant Bourjois - Tease me! IPERFUMYMarka Bourjours na pewno wielu z Was kojarzy się z PRL – już w latach 80 produkty tej marki zyskały miano kultowych wśród polskich kobiet – w tym szczególnie róż w postaci kamienia (chyba najpopularniejszy produkt marki Bourjois, o którym już kiedyś wspominałam) jak i wody toaletowe, lubiane przez wiele kobiet. Marka Bourjois jest dostępna w naszych drogeriach, niestety bardzo często w okrojonej gamie produktów, lub jedynie tylko te do makijażu i demakijażu.
 Dlatego bardzo ucieszyłam się z faktu, że szeroką gamę tychże produktów można zakupić w drogerii internetowej IPERFUMY. Oprócz szerokiej gamy środków do makijażu, demakijażu w ofercie znajdziemy żele pod prysznic i do kąpieli (które w tradycyjnych Polskich sklepach niestety nie są dostępne, tylko np. w Francuskich sklepach). Produkty są bardzo dobre jakościowo i posiadają niewygórowane ceny, dlatego warto ich spróbować.

Dzisiaj opowiem Wam o Dezodorancie Bourjois Tease Me, którego używam już od dawna i bardzo sobie cenię. Jest to produkt, opakowany w blaszane opakowanie o pojemności 150 ml, rozpylany w wygodnej formie areozolu. Opakowanie zawiera różowe logo marki, a aranżacja opakowania nawiązuje do faktury eleganckiego gorsetu – czarne tło we wzorki oraz fioletowe wiązanie i napis Tease me!, co oznacza: zwiąż mnie. Ową tajemniczość i nutkę pikanterii możemy odczuć w zapachu – który jest wyrazisty, słodki, ciekawy. Dominują tu nuty kwiatowe. 

Produkt zapewnia długotrwałą świeżość przez cały dzień (48 h to trochę dziwny chwyt reklamowy producentów – który człowiek nie myje się przez dwa dni), i spełnia tutaj bardzo dobrze oczekiwania więc daję mu piątkę z plusem. Nie zawiera w składzie szkodliwego aluminium oraz parabenów, nie podrażnia skóry, nawet po goleniu i jest dla niej delikatny. Nie brudzi ubrań oraz nie pozostawia na nich białych śladów i plam. Jest produktem dosyć wydajnym, a cena nie jest wygórowana. Dlatego sądzę, że w stu procentach spełni oczekiwania aktywnych kobiet, które oczekują na co dzień dobrej ochrony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...