Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 15 kwietnia 2016

Możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne - Amy Myers

’Możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne’ to bardzo duży, obszerny poradnik, który powinien znaleźć się na półce osób ceniących medycynę niekonwencjonalną czy naturalną, a także tych, które chcą uzupełnić klasyczne leczenie, oparte na człowieku jako na całości. Jeśli cierpisz na chorobę autoimmunologiczną czyli np. stwardnienie rozsiane, celiakię, toczeń, zespół chronicznego zmęczenia, łuszczycę lub inne przewlekłe schorzenie, na pewno warto poznać rady autorki.

Dr Amy Myers, która na co dzień zajmuje się leczeniem chorób autoimmunologicznych, uświadamia czytelnikowi, jak wiele czynników może mieć negatywny wpływ na zdrowie i psychikę człowieka. Jest to zarówno skażone środowisko, szkodliwe związki w naszym mieszkaniu lub te, z którymi stykamy się w pracy; jak i skażona żywność, a także taka, która nie pozwala naszym jelitom odpowiednio działać

. Dr Amy Myers podkreśla jak ważną rolę mają jelita w obliczu całego organizmu, i że to w jelitach znajduje się system autoimmunologiczny, który pozwala nam zwalczać choroby, bakterie czy wirusy – a leczenie powinno się zacząć od zmiany diety. Najważniejszym jej krokiem jest wyeliminowanie glutenu z naszego jadłospisu, pomogą nam w tym przepisy zawarte w książce, dzięki którym nauczymy się przygotowywać wartościowe i pełne składników odżywczych dania. Dużym atutem książki są informacje na tyle książki – rady, gdzie kupić suplementy, a nawet bursztynowe żarówki (pomagają przy problemie z bezsennością, ponieważ światło jest łagodne i spokojne dla oka, nie rozbudza nas przed snem).


WYDAWNICTWO ASTROPSYCHOLOGII

WYDAWNICTWO VITAL

1 komentarz:

  1. oo ciekawa publikacja, bardzo spodobała mi się Twoja recenzja na jej temat, z pewnością rozejrzę się za tą lekturą. Pozdrawiam serdecznie i w wolnej chwili zapraszam do siebie :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...