Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 15 kwietnia 2016

J.B.Vollmer - Zdrowe jelita

Zdrowe jelita, zdrowe życie, to książka doktora Joachima Bernda Vollmera, który na pewno jest znany tym z was, które jak ja interesują się medycyną naturalną czy niekonwencjonalnymi terapiami, które moim zdaniem są niejednokrotnie bardziej skuteczne niż medycyna akademicka. Medycyna akademicka niestety nie patrzy na człowieka jako integralną całość, ale leczy poszczególne narządy „elementy”, gdy cały organizm potrzebuje odpowiedniej opieki


W książce na temat zdrowia jelit przedstawiono najważniejsze informacje na temat zdrowia naszego układu pokarmowego. Jest w niej wiele odpowiedzi na nurtujące ludzkość pytania: np. Czy pić mleko? (które rozdaje się w szkołach, reklama przekazuje: pij mleko, będziesz wielki!, a w rzeczywistości często jest powodem alergii i daleko idących problemów zdrowotnych), jak układać posiłki, czy jeść mięso, a które pokarmy są najlepsze dla zdrowia.

 Autor omówił także problem oczyszczania jelit z nagromadzonych w nich toksyn oraz tzw. kamieni kałowych, na przykładzie kuracji dietetycznej, stosowania lewatyw lub kolonoterapii – specjalnego zabiegu. Znajdziemy w niej również ciekawe informacje na temat diety uwzględniającej ph oraz pomocne tabelki przy dobieraniu jadłospisu.

Polecam wszystkim osobom, które chcą żyć zdrowo i dobierać odpowiednie pokarmy, które nie wyrządzają im szkody - w dzisiejszych czasach jest to bardzo trudne ze względu na znaczne zanieczyszczenie środowiska, oraz konserwanty i ulepszacze dodawane do pokarmów, jak i zanieczyszczenia, które się do nich dostają np. aluminium do puszki z colą,.

zapraszam na stronę

WYDAWNICTWO ASTROPSYCHOLOGII

WYDAWNICTWO VITAL
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...