Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 15 kwietnia 2016

Naturalny detoks - Bruce Fife

Dzisiaj przychodzę do was z recenzją pierwszej książki od Wydawnictwa Astropsychologii/ Vital, która nosi tytuł ”Naturalny detoks”. Autorem tej pozycji jest dr Bruce Fife, którego jedną książkę już wam przedstawiałam – dotyczyła właściwości zdrowotnych kokosa oraz jego wykorzystania w przepisach kulinarnych. Bruce Fife jest mówcą, dietetykiem i autorem książek poświęconych zdrowiu i odżywianiu. Szczególną uwagę zwraca na znaczenie spożywanych przez nas posiłków, gdyż jesteśmy tym co jemy.
Naturalny detoks nie dotyczy tylko uporządkowania naszej diety, a co za tym idzie przywróceniu prawidłowego działania naszym organom, ale skupia się na zmianach także w sferze emocjonalnej czy w naszym otoczeniu.  W początkowych rozdziałach omówiono wpływ środowiska na organizm człowieka oraz połączenia istniejące między coraz większym zanieczyszczeniem i skażeniem, a powstawaniem chorób.  Również możemy znaleźć tam zalecenia jak wybierać najkorzystniejsze dla zdrowia opcje.Osobne rozdziały poświęcono oczyszczaniu jelita grubego, nerek czy wątroby, ale również umysłu – znajdziemy w nich rady dotyczące zabiegów detoksykujących, które możemy wykonać w zaciszu własnego domu, a także ziołowych, naturalnych kuracji, które wzmocnią nasz organizm. Najbardziej zaciekawił mnie dział terapii cieplnej – niezbyt popularnej, ale ciekawej metody wspierania naszego ciała w walce z chorobą. Jestem pewna, że osoby zainteresowane medycyną naturalną czy niekonwencjonalną znajdą w tej książce coś dla siebie. A szczególnie przyda się osobom zmęczonym, które czują, że tracą kontrolę nad własnym zdrowiem – to skarbnica dobrych rad.


WYDAWNICTWO ASTROPSYCHOLOGII

WYDAWNICTWO VITAL

3 komentarze:

  1. Chętnie bym do niej zajrzała :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawa publikacja, ostatnio zastanawiałam się już nad nią, chyba w końcu czas się skusić :) Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...