Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 28 kwietnia 2016

Hydrolat oczarowy - Fitomed

zapraszam na stronę FITOMED


Kolejnym z produktów marki Fitomed, jaki miałam okazję przetestować jest woda oczarowa. Oczar wirginijski to roślina bardzo często stosowana w kosmetyce, ponieważ ma wiele dobroczynnych właściwości dla naszej skóry. Oczar działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo, ściągająco. Również nadaje się dla skóry naczynkowej ponieważ poprawia krążenie skóry oraz jej ukrwienie, oraz wycisza naczynka krwionośne. 
Odpowiednia jest również do odświeżenia oraz nawilżenia skóry tłustej, trądzikowej, z rozszerzonymi porami a także skóry wrażliwej – ponieważ jest bardzo łagodna.
Produkt ma konsystencję cieczy, która jest bezbarwna o ziołowym zapachu, dosyć wyczuwalnym. Powstaje w wyniku destylacji kory drzewa oczarowego lub jego liści z parą wodną. Oczar występuje w Meksyku i często nazywny jest drzewem magicznym, znanym w ludowym ziołolecznictwie i medycynie. 
W przypadku mojej skóry mieszanej (suche boki twarzy z tendencją do przesuszania oraz ściągniętej skóry, strefa T tłusta z tendencją do wyprysków oraz widocznych rozszerzonych porów), produkt bardzo dobrze się sprawdza ponieważ doskonale tonizuje cerę, nie powoduje jej przesuszenia oraz daje efekt ukojenia skóry. 
Przed użyciem najlepiej rozcieńczyć produkt z wodą i ja robię w ten sposób. Skóra po użyciu się nie lepi, jest gładka i przyjemnie oczyszczona. Szczególnie polecam wszystkim osobom, którym zaszkodziły tradycyjne toniki czy produkty do demakijażu – woda oczarowa jest naturalna i delikatna.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...