Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 5 lipca 2015

Recenzja czasopisma English Matters

Witajcie!
Bardzo ucieszyłam się, widząc na okładce nowego numeru English matters (wakacyjny lipiec - sierpień) zdjęcie Johnny'ego Deepa, ponieważ jest to jeden z moich ulubionych aktorów. Jak się domyślacie, wewnątrz można przeczytać bardzo ciekawy artykuł i ciekawostki na temat popularnego aktora.


Drugi z tematów, który bardzo mnie zainteresował, to artykuł poświęcony idei programu Au pair. Au pair to opiekunki do dziecka, zazwyczaj młode kobiety, studentki. Wyjeżdżają do innych krajów na pół roku czy rok, aby poznać kulturę. Mieszkają u rodziny goszczącej, a w zamian za gościnę i drobne kieszonkowe zajmują się dziećmi. Au pair może być ciekawą życiową przygodą.

Dodatkowo do numeru został dołączony ciekawy dodatek, który można pobrać z internetu za pomocą specjalnego kodu z numeru.

Zapraszam na stronę ENGLISH MATTERS

1 komentarz:

  1. Nie słyszałam o tym czasopiśmie
    http://fashionbyalexandra1999.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...