Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 19 lipca 2015

Recenzja soli himalajskiej od COSMO SPA

Sól himalajska jest najzdrowszą i najbardziej bogatą w minerały solą występującą na kuli ziemskiej. Wydobywana jest ze złóż w Himalajach i to jedyne miejsce jej występowania. Sól himalajska ma pomarańczowo - tuńczykowy kolor.
Produkt marki Cosmo Spa ma pojemność 1200 g, opakowany jest w wygodną, plastikową puszkę. Jak za taką pojemność cena nie jest wygórowana - niecałe 13 zł. Taka ilość starczyła mi na 4 lecznicze kąpiele w soli himalajskiej. Kąpiele w soli himalajskiej działają korzystnie i na naszą skórę, jak i na samopoczucie. Takie kąpiele są niezwykle relaksujące i wyciszające. Po kąpieli nie należy spłukiwać ciała, ale jedynie wytrzeć ręcznikiem.

Sól himalajska zawiera wiele niezbędnych składników mineralnych oraz mikroelementów, które działają leczniczo na skórę jak i wiele innych dolegliwości. Sól można wykorzystać również w kuchni, do robienia inhalacji czy toniku do przemywania skóry.

produkt możesz zakupić TUTAJ
zapraszam na stronę COSMO SPA

2 komentarze:

  1. Nie przepadam za solami, ale w sumie tej bym spróbowała skoro jest tak dobra dla skóry :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Również nie przepadam za solami
    http://fashionbyalexandra1999.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...