Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 3 lipca 2015

Recenzja savon noir Cosmo spa

Savon noir, inaczej czarne marokańskie mydło to kompozycja czarnych oliwek, oleju oliwnego i olejku różanego. Wszystkie te składniki tworzą masę podobną do pasty, w kolorze brązowym, dosyć miękką. Mydło czarne stosuje się najczęściej do oczyszczania skóry.

Do rytuału potrzebujemy specjalnej rękawicy kessa (pisałam o tym akcesorium już dwukrotnie). Najpierw bierzemy ciepły prysznic, a następnie rozsmarowywujemy mydło na powierzchni ciała - szczególnie pleców.

Czekamy około 5 minut, a następnie robimy masaż specjalną rękawicą. Następnie spłukujemy mydło. Skóra jest oczyszczona i gładka.
Savon noir można również stosować do oczyszczania twarzy oraz jako produkt do golenia.
Produkt Cosmo spa ma dosyć dobrą cenę ok. 12 zł za opakowanie 100 g. Produkt jest naturalny i bezzapachowy (może lekko czuć oliwki). Szkoda jedynie, że trudno wyczuć nutę różaną - wtedy zabieg z savon noir byłby prawdziwą przyjemnością.

Savon noir mozesz kupić TUTAJ
Zapraszam na stronę COSMO SPA

3 komentarze:

  1. Ja nie przepadam za zapachem różanym w kosmetykach więc to dla mnie plus :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam podobne mydło z tej firmy, nie pachniało zbyt przyjemnie, ale świetnie oczyszczało skórę

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeszcze go nie miałam ale w końcu go kupie ;-)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...