Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 5 czerwca 2016

Agnieszka Ornatowska - NLP w balerinkach

Od wielu lat interesuję się psychologią i cieszę się każdą okazją, gdy mogę przeczytać i poznać jakiś nowy poradnik psychologiczny. Kobiety uświadamiają sobie, jak duże znaczenie we wszystkich dziedzinach życia ma nasz umysł, nasze wybory oraz psychologia naszego umysłu, dlatego coraz chętniej czytają poradnki psychologiczne, których na rynku jest bardzo wiele


Agnieszka Ornatowska  jest z zawodu psychologiem i certyfikowanym trenerem Neurolingwistycznego Programowania Życia – metody psychologicznej, której poświęcona jest ta książka. Poradnik jest napisany prostym i przyjaznym językiem, bardzo łatwo się go czyta, a treść jest zrozumiała. 

Czytając, czujemy jakby autorka bezpośrednio mówiła do nas, a nie jakbyśmy czytali książkę co jest moim zdaniem bardzo dużym atutem. W książce możemy znaleźć wiele inspiracji i propozycji ćwiczeń, które mogą pomóc nam zmieniać nasze życie, udoskonalać to co chcemy naprawić, a także osiągać ważne dla nas cele.

zapraszam na stronę www.sensus.pl

1 komentarz:

  1. Zaciekawiłaś mnie :)

    nicoolsblog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...