Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 12 czerwca 2016

Scrub czekoladowy AVON IPERFUMY

Zbliża się lato, a więc czas rozmaitych podróży oraz wyjazdów, kiedy chcemy uzyskać wygląd zadbanej, delikatnej skóry. Skórę niejako trzeba też przygotować, aby proces opalania mógł przebiegać  bezproblemowo, a opalenizna była równomierna i mogła długo się utrzymać na skórze. Podstawą jest odpowiednie przygotowanie skóry do lata. Przed opalaniem należy obowiązkowo zadbać o skórę, nie ważne czy to na słońcu czy w solarium. Na niewypielęgnowanej skórze opalenizna jest mało wdoczna i nie utrzymuje się na niej dostatecznie długo. Aby być zadowolonym z efektu należy trzymać się kilku prostych zasad.Niezbędnym akcesorium będzie więc peeling albo scrub do ciała. Ja chciałabym wam dzisiaj przedstawić jeden z produktów z drogerii IPERFUMY, który od niedawna gości także na mojej półce i jest niezbędnikiem w przygotowaniu do lata. Jest to Scrub czekoladowy AvonNaturals Indulging.

Produkt posiada bardzo słodki, czekoladowy zapach przywodzący na myśl jogurty, desery czy budyń – a więc jest to niezapomniana uczta dla zmysłów. Ze względu na sam zapach stosowanie produktu jest niebywałą przyjemnością.  Najbardziej jednak ten zapach przypomina mi woń czekoladowego shake z Mc donalds,zresztą jego kolor jest jasnobrązowy co jeszcze bardziej  utwierdza nas w podobieństwie do deseru z najpopularniejszej sieci barów w Polsce. Po chwili możemy odczuć głębię i pełnię zapachu kosmetyku, co kojarzy mi się ze słodyczami odkrywanymi jako trufle. Produkt dobrze rozprowadza się na skórze, drobinki są odczuwalne co zapewnia przyjemny masaż, ale jednocześnie nie powoduje zbyt silnego starcia naskórka oraz wystąpienia podrażnień. 

Drobinki są niewielkie, dobrze dobrane. Konsystencja i wydajność produktu odpowiednia. Łatwo go spłukać, nie brudzi wanny czy brodzika. Dobry jako produkt na wyjazd. Dobrze wygładza skórę, nie powoduje efektu jej przesuszenia czy ściągnięcia i tym sposobem przygotowuje ją na zastosowanie balsamu czy też środka samopalającego.  Produkt umieszczony jest w 200 ml opakowaniu w formie wygodnej tubki, którą możemy postawić na wieczku co zapewnia odpowiednie dozowanie produktu bez dużego wysiłku – same ułatwienia. Szata graficzna jest przyjazna dla oka i przedstawia nasiona kakaowca oraz opiłki czekolady. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...